Általános Információ Iskolakezdéshez
  • Az oktatás 07:45 órakor kezdődik, minden órát 15 perces szünet követ. A délelőtti oktatás után 16:00 óráig napközit biztosítunk a gyerekeknek, amely a házi feladat elkészítését is magában foglalja. A gyerekek a Szabó Lőrinc Iskola által szervezett délutáni foglalkozásokon is részt vehetnek.
  • A gyerekek költségtérítés ellenében tízórait, meleg ebédet és uzsonnát kapnak.
  • A tankönyvek és tananyagok beszerzéséről az iskola gondoskodik, és azokat ingyen bocsájtja a gyerekek rendelkezésére.A tankönyveket a tanári kar választja meg.
  •  A következő tanévre a szülők időben megkapják a szükséges anyagok listáját.
  • Minden gyermek ingyenesen igénybe veheti a Szabó Lőrinc iskola iskolaorvosának/fogorvosának és védőnőjének szolgáltatását.
  • Minden gyermek diákigazolványra jogosult, ennek beszerzéséről az iskolatitkár tud bővebb tájékoztatást adni.
  • A nevelés nélküli munkanapokat és szüneteket – kevés kivétellel - a Szabó Lőrinc Iskola szüneteihez igazítjuk.